+48 502 222 027

Październik 30, 2018

Prelekcja na temat muzyki w komunikacji podczas CANnual Conference 2018 w Warszawie

Stanisław Trzciński, CEO agencji STX Music:Solutions™ został prelegentem tegorocznej edycji CANnual Conference, poświęconej corocznej analizie krajobrazu komunikacyjnego regionu CEE. Opowie o zmieniającej się roli muzyki w komunikacji we współczenym świecie (w tym - jakie badania warto zamawiać i dlaczego). Poruszy też temat zmieniającego się europejskiego prawa autorskiego na rynku cyfrowym.

Konferencja, której partnerem jest nasza agencja, odbędzie się 8 listopada 2018 roku w Warszawie. Tegorocznym tematem konferencji jest "Zamazywanie granic komunikacyjnych" (Blurring Communications Boundaries).

Prelegentami Konferencji CANnual są specjaliści od reklamy z Europy Środkowej i Wschodniej. Podczas konferencji przedstawią oni aktualne wyzwania i zmiany w dziedzinie komunikacji w regionie oraz pomogą nam zinterpretować trendy lokalnych rynków reklamowych. Przyjdź na konferencję, spotkaj się z prelegentami i zadaj pytania tym, którzy znają rynki reklamowe i konsumentów z sąsiednich krajów najdokładniej.

Jakie wyzwania może mieć każdy globalny rozwój marki dla specjalistów od marketingu w Europie Środkowo-Wschodniej? W jaki sposób konsumpcja i produkcja jednoczą się w jednej osobie i jak ci "prosumenci" wprowadzają marketing do testu w tym regionie? Jak szef Facebooka w Polsce interpretuje prime-time? A czego może się nauczyć od codziennego specjalisty od marketingu, menedżera marki lub stratega agencji?

Prelegenci przedstawią lokalne i regionalne wyzwania zmieniającego się środowiska komunikacyjnego. Pierwsza sesja ukaże wyniki najnowszej edycji dorocznej publikacji WeCAN, CANnual Report 2018. Po niej odbędą się prezentacje przygotowane przez ekspertów ze strony mediów (Facebook), akademickie (Warszawa i Akademia Koźmińskiego), organizacji branżowej (polscy liderzy zarządzania dostawcami - PSML), firmy zajmującej się budowaniem marki i doradztwem muzycznym (STX Music: Solutions™) oraz ze strony klienta (Revolut, Vision Express).

Co roku członkowie największej, niezależnej sieci agencji w Europie Środkowej i Wschodniej weCAN spotykają się z innymi ekspertami marketingowymi z regionu, aby dzielić się faktami, cechami i trendami branży reklamowej i medialnej w całym regionie. Począwszy od 2016 roku zainteresowani profesjonalni odbiorcy mieli możliwość zapoznania się z codziennym życiem rynku reklamowego Europy Środkowo-Wschodniej podczas Konferencji CANnual.

Zarejestruj się na Konferencję CANnual, zyskaj wgląd w rynek reklamy CEE i weź ze sobą przydatne pomysły. Podczas wydarzenia zostanie zaprezentowana nowa edycja Raportu CANnual, zawierającego najbardziej kompleksowe i najnowsze dane oraz analizy rynku reklamowego regionu. W tym roku głównym tematem publikacji jest sposób współistnienia filmów telewizyjnych i internetowych w regionie.

Kto powinien wziąć udział w konferencji?

Specjaliści od marketingu, którzy są zainteresowani rynkiem reklamowym regionu i chcieliby zebrać informacje, przydatne pomysły i inspiracje do codziennej pracy. A także każdy, kto jest ciekawy wyzwań nowych technologii, najnowszych wyzwań stale zmieniającego się środowiska komunikacyjnego i chciałby wiedzieć, jak dostosować się do tych zmian.

Uwaga! Językiem Konferencji CANnual jest język angielski.

Lokalizacja: Warszawa, Mermaid - Centrum Konferencyjne. Tegoroczna konferencja odbędzie się w Warszawie. Miasto to, wpisane na listę światowego dziedzictwa UNESCO, oferuje wyjątkowe połączenie teraźniejszości i przeszłości. Po zniszczeniu i przywróceniu do życia Warszawa pełna jest kontrastów i ukrytych niespodzianek.

Centrum Konferencyjne Pani Mermaid znajduje się nad Wisłą, z panoramicznym widokiem na rzekę, Most Poniatowskiego i Stadion Narodowy w Warszawie. Budynek został zaprojektowany przez pracownię architektoniczną APAKA Kuryłowicz i stanowi połączenie nowoczesnych i eleganckich przestrzeni z symbolami odnoszącymi się do wody i fal pobliskiej rzeki - ul. Wioślarska 8, 00-411 Warszawa.

 

Więcej szczegółów

Program konferenecji: http://cannualconference.wecan.net/#/programme

Prelegencji konferencji: http://cannualconference.wecan.net/#/speakers

Rejestracja na konferencję: http://cannualconference.wecan.net/#/registration  

Udostępnij:


Połącz się z nami

Jeżeli masz pytania lub jesteś zainteresowany współpracą – skontaktuj się z nami. Napisz maila, zadzwoń lub wypełnij formularz kontaktowy. Zachęcamy do bezpośredniego spotkania i prezentacji naszej oferty.