+48 502 222 027

Październik 28, 2018

Stanisław Trzciński (STX MUSIC SOLUTIONS) dołączył do zespołu ekspertów Akademii Kreatywności SEE & SAY

Z przyjemnością informujemy, że twórca agencji STX Music Solutions - Stanisław Trzciński - od 2018 roku dołączył do zespołu ekspertów Akademii Kreatywności See&Say stworzonej przez Klub Twórców Reklam (KTR) przy Stowarzyszeniu Komunikacji Marketingowej SAR w kategoriach AUDIO i EVENT.

Podczas corocznego przeglądu zgłoszonych projektów, konsultujący eksperci przyznają wyróżnienia, kwalifikują pracę do wystawy, a w szczególnych przypadkach pomagają we wdrożeniach.

W tym roku, organizowane przez KTR po raz szósty wydarzenie, na którym będzie można zobaczyć zarówno prace młodych zdolnych, jak i tych doświadczonych osób z branży, posłuchać inspirujących wykładów czy obejrzeć nagradzane projekty - odbędzie się w dniach 23-24 listopada 2018 roku w Centrum Kreatywności Targowa (ul. Targowa 56 w Warszawie) - program wydarzenia > LINK https://seesay.pl/program/. Tegoroczna wystawa MUST SEE odbędzie się na początku 2019 roku.

CZYM JEST "SEE & SAY"?

See&Say to prawdziwa akademia kreatywności, akademia prowadzona w niepowtarzalnej, przyjaznej atmosferze sprzyjającej rozmowom i nauce. Przy każdej edycji wydarzenia zachęcamy do udziału wszystkich młodych twórców, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z branżą kreatywną. Każdy kto dostanie się na konsultacje wyciąga to, co ma najlepszego w swojej teczce i prezentuje na spotkaniu z zasłużonym już gronem ekspertów.

Zachwycająca ostrość myślenia, powalający warsztat i technika wykonania, zaangażowanie w trakcie wymiany zdań z doświadczonymi rozmówcami, umysł i postawa otwarta na przyjęcie wskazówek i ocen, w końcu serce do podejmowania kolejnych wyzwań na polu wybranej specjalizacji.

To atrybuty, które ponad setce adeptów wyłonionych w drodze preeliminacji, pozwolą zabłysnąć na tym niezwykłym spotkaniu zwanym Przeglądem Portfolio, zdobyć upragnione laury, ale również pozyskać sprzymierzeńców, kolegów, przyszłych przełożonych czy zleceniodawców.

Dlatego See&Say to nie tylko konsultacje, ale prawdziwe targi pracy, na którym młodzi twórcy znajdą ludzi przychylnych ich pracom, a wytrawni eksperci wyłowią osoby, które być może będą mogli pozyskać w swoje szeregi lub do których zgłoszą się ze zleceniem.

KATEGORIE

Oto kategorie, w których ekspertem jest Stanisław Trzciński:

AUDIO

Kompozycje muzyczne tworzone z myślą o ich komercyjnym wykorzystaniu, efekty dźwiękowe, branding muzyczny (LINK).

EVENT

Koncepcje kreatywne wydarzeń, działania ambientowe, zaangażowanie konsumentów live, przełożenie big idea kampanii 360 na event, usługi i produkty do wykorzystania podczas eventów (LINK).

Więcej na ten temat można przeczytać tutaj > LINK https://seesay.pl/eksperci/staszek-trzcinski/

INNE KATEGORIE

W ramach projektu można zgłosić się także w wielu innych KATEGORIACH (link).

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

W tym roku można wysłać swoje prace na Przegląd See&Say do 4 listopada 2018 (LINK).

WIĘCEJ SZCZEGÓŁÓW

Więcej informacji > https://seesay.pl/ (LINK)

WYSTAWA MUST SEE 2019

Więcej informacji na temat tegorocznej wystawy najlepszych prac z przeglądu See&Say >  https://www.facebook.com/events/372926029951662/ (LINK)

Relacja z wystawy > link

Udostępnij:


Połącz się z nami

Jeżeli masz pytania lub jesteś zainteresowany współpracą – skontaktuj się z nami. Napisz maila, zadzwoń lub wypełnij formularz kontaktowy. Zachęcamy do bezpośredniego spotkania i prezentacji naszej oferty.