+48 502 222 027

Od początku działalności na polskim rynku specjalizujemy się w bookingu artystów zagranicznych. W tej dziedzinie jesteśmy najbardziej doświadczeni i wszechstronni oraz co kluczowe – konkurencyjni. Zachęcamy do prześledzenia naszych dotychczasowych doświadczeń.

Oferujemy booking największych gwiazd muzyki pop, rock, soul, r’n’b, hip hop, jazz, long, chill – out, elektronika, disco, latin, urban, country, folk, heavy metal, muzyka instrumentalna, 60’s, 70’s, 80’s, 90’s, a także ze świata muzyki poważnej.

Zasady bookingu artystów zagranicznych wymagają tzw. złożenia oficjalnej oferty finansowej artyście / agentowi artysty. Nie ma cennika gwiazd. Promotorzy składają tzw. oferty na dany termin i miasto.

W razie decyzji pozytywnej agenta artysty - jest to wiążące zobowiązanie z naszej strony. Jeśli oferta zostanie zaakceptowana i przyjęta, jesteśmy zobowiązani – jako agencja - do podpisania kontraktu i zrealizowanie wydarzenia. Ta procedura determinuje konieczność uprzedniego, formalnego porozumienia się ze zleceniodawcą zanim złożona zostanie wiążącej oferta. Porozumienie się z klientem musi zawierać upoważnienie naszej Agencji do przedłożenia artyście / agentowi artysty oficjalnego zobowiązania finansowego do ustalonej między nami kwoty.

Aby zarezerwować skutecznie termin i zakontraktować wybraną gwiazdę, niezbędne jest otrzymanie przez nas oficjalnego i wiążącego finansowo zlecenia bookingu od klienta.

Polecamy też artykuł na temat bookowania artystów zagranicznych, napisany przez prezesa zarządu naszej agencji w magazynie Event Manager News w 2018 roku > https://eventmanagernews.pl/sprowadzic-artyste-zagranicznego-twoj-event/

Ponadto oferujemy booking w następujących obszarach:

Polscy artyści
Didżeje
Widowiska
Prowadzący
Goście specjalniZapytanie ofertowe

Połącz się z nami

Jeżeli masz pytania lub jesteś zainteresowany współpracą – skontaktuj się z nami. Napisz maila, zadzwoń lub wypełnij formularz kontaktowy. Zachęcamy do bezpośredniego spotkania i prezentacji naszej oferty.