+48 502 222 027

Listopad 19, 2017

Event zamknięty z koncertem Hanny Banaszak w Fortecy Kręgliccy w Warszawie 17 listopada 2017 roku

Najnowsza realizacja STX Music:Solutions™ to event zamknięty z koncertem damy polskiej piosenki - Hanny Banaszak z zespołem, a także występ DJ'a Senhor Efebo i Seba Stannego (sax) w Fortecy Kręgliccy w Warszawie (17.11.2017).

Najnowsza realizacja STX Music:Solutions™ na zlecenie klienta prywatnego odbyła się w piątek, 17 listopada 2017 roku w Fortecy Kręgliccy w Warszawie. Byliśmy odpowiedzialni za produkcję części artystycznej "pod klucz". To jedna z naszych specjalności, w których jesteśmy sprawdzonym i zaufanym partnerem dla naszych zleceniodawców od kilkunastu lat.

Był to event zamknięty, a nasza agencja była odpowiedzialna za kreację, produkcję i koordynację realizacji programu artystycznego wydarzenia, w tym:

- zapewnienie koncertu specjalnego Hanny Banaszak z zespołem w składzie: Zbigniew Wrombel (bass), Andrzej Mazurek (perc.), Jacek Szwaj (keys) i Krzysztof Przybyłowicz (drumms);

- występ didżeja: DJ Senhor Efebo i instrumentalisty: Seb Stanny (sax);

- zapewnienie sprzętu nagłośnieniowego i backline'u na koncert Hanny Banaszak oraz na występ didżeja i instrumentalisty (włącznie z realizatorem dżwięku);

- zapewnienie sprzętu oświetleniowego na koncert Hanny Banaszak (włącznie z realizatorem oświetlenia).

W przypadku tego wydarzenia współpracowaliśmy blisko z uznaną firmą "Kręgliccy - restauracje i catering". Prezentujemy kilka zdjęć wykonanych przez nas i opublikowanych na profilu STX Music:Solutions™ na Instagramie.

Koncert Hanny Banaszak z zespołem w Fortecy Kręgliccy 17 listopada 2017 roku

Udostępnij:


Połącz się z nami

Jeżeli masz pytania lub jesteś zainteresowany współpracą – skontaktuj się z nami. Napisz maila, zadzwoń lub wypełnij formularz kontaktowy. Zachęcamy do bezpośredniego spotkania i prezentacji naszej oferty.